tel./fax:+48(32)243-78-29  |  szkolaosiemnasta@interia.pl

Centrum Edukacji Przeciwpożarowej

24.09.2017

Jak ustrzec się cichego zabójcy czyli tlenku węgla? Jak prawidłowo wezwać pomoc? Jakie szkody przynosi wypalanie traw? Dlaczego jest tyle wypadków drogowych?
Na te i wiele innych pytań usłyszeliśmy odpowiedź podczas wizyty w Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Chorzowie.
Uczniowie klasy III d uczestniczyli w zajęciach multimedialnych na ,,ścieżce bezpieczeństwa", która wywołała wiele emocji i dyskusji.
Szczególne wrażenie zrobił na dzieciach spalony na skutek pożaru  pokój. Po części teoretycznej przyszedł czas na działanie praktyczne.
Uczniowie wcielili się w rolę zastępu strażaków i ... gasili las ( oczywiście wirtualny
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactFirstPreviousNextLastUp